Daniel Bidelnica

Môj vesmír v novom Showroome New Design, Jarovce 2023

Akademický maliar Daniel Bidelnica bol hosťom pri exkluzívnom otvorení nového showroomu spoločnosti New Design v priestoroch Dve Sýpky v Jarovciach, kde zároveň prebieha aj predajná výstava z jeho najnovšej kolekcie Môj Vesmír. Súčasťou predajnej výstavy je možné si diela nielen pozrieť ale môžete si ktorékoľvek z týchto unikátnych diel aj zakúpiť. Len teraz máte poslednú možnosť vidieť kombináciu dvoch svetov, moderného dizajnu a kvalitného výtvarného umenia.

Kolekcia pod názvom MÔJ VESMÍR zahŕňa diela ako Moje DNA, sériu obrazov Kruhy a viacero veľmi impozantných diel. Kolekcia Môj Vesmír je plná dokonalých farebných kontrastov s prvkami klasickej moderny, abstraktného expresionizmu, pop-artu, ale i farebnej a tvárovej estetiky rôznych domorodých kultúr.

Niektoré diela Daniela Bidelnicu sú majetkom mnohých galérií, múzeí a inštitúcií a to nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Jednotlivé vývojové etapy tohto umelca sú ovplyvňované zahraničnými cestami, kde na záver svojich pobytov usporadúva autorské výstavy. Jedna z nich práve prebieha v novom showroome spoločnosti New Design, ktorá vyrába prémiový slovenský nábytok na mieru. Spoločnosť New Design otvorila svoje ďalšie štúdio v priestoroch Dve Sýpky v Jarovciach, kde môžete vidieť unikátny dizajn nábytku vyrobeného na mieru doplnený o diela súčasnej kolekcie nášho významného slovenského maliara Daniela Bidelnicu.

Nezmeškajte unikátnu výstavu významného slovenského maliara Daniela Bidelnicu. Výstava bude v priestoroch showroomu dostupná od 12.6 do 31.12. 2023.

Tešíme sa na vás! Ak sa chcete aj vy inšpirovať a vytvoriť si unikátne predstavy k zariadeniu vášho interiéru navštívte štúdio Showroom New Design – Nábytok na mieru Dve sýpky.

Spomienky
Z Výstav