Obrazy na predaj - Daniel Bidelnica

Od roku 1984 som svoje diela predstavil na vyše 300 samostatných výstavách v galériách na Slovensku i v zahraničí. Moje obrazy sú inšpirované cestami po svete, antikou, orientom, juhoamerickými kultúrami, astrológiou, východnými filozofiami, ale i realitou ulice, mesta, či miesta. V mojich kolekciách nájdete aj obrazy geometrickej abstrakcie, veľké formáty, prvky abstraktného expresionizmu či popartu, vždy v nich však prevažuje princíp harmónie, pozitívny zmysel a radosť z tvorby.

Či už chcete skrášliť svoj priestor, niekoho obdarovať, investovať, prípadne ste zberatelia, alebo sa chcete jednoducho obklopiť krásnom, veríme že u mňa si nájdete dielo, ktorého energia i umelecká hodnota spríjemní váš život.

Predaj obrazov, maľby na zákazku, premaľby objektov, predaj umeleckých diel

Veľmi ma teší, keď záujem o moje diela spojí ľudí s umeleckým cítením. Všetci túžime, aby náš život nezovšednel, preto moja tvorba smeruje k dôslednému využitiu farby ako všemocného média, schopného prepožičať výnimočnosť všedným veciam. Moje obrazy maľujem tak, aby dokázali priniesť farbu a svetlo do obytných ale aj komerčných priestorov. Som vďačný za stretnutia, kedy môj pohľad na svet a myšlienky oslovia nových záujemcov o umenie, čím sa naplní zmysel mojej tvorby.

Výtvarné dielo je nie len dobrou investíciou, ale môže byť aj vhodným darom. Myslím si, že príjemne prekvapenie zažijete nie len vy, ale aj človek, ktorého originálnym obrazom obdarujete.

Máte záujem o kúpu diela? Prezrite si moje obrazy, ktoré sú momentálne k dispozícií a kontaktujte ma cez formulár, aby sme si dohodli stretnutie za účelom kúpy obrazu.

Dúfam, že môj pohľad na svet a myšlienky oslovia aj iných záujemcov o umenie, čo by pre mňa bolo potvrdením zmyslu mojej tvorby. V mojom portfóliu nájdete obrazy, tvorbu objektov a sôch, ale aj ich premaľbu, monumentálne realizácietvorbu úžitkovej grafiky na objednávku. O mojej tvorbe i jej vývoji, som prezradil viac aj pre viaceré médiá. Jedinečný pohľad na moju tvorbu ponúkajú moje publikácie Život pre umenie a najnovšia kniha MOJE DNA OBRAZY. Ak vás zaujímajú moje diela alebo spolupráca, rad vám poskytnem ďalšie informácie.

Počas svojho pôsobenia som mal tú česť spoznať množstvo ľudí, boli to výnimočné stretnutia, ktoré si chcem pamätať. Od roku 1984 som svoje diela predstavil na vyše 300 samostatných výstavách v galériách na Slovensku i v zahraničí. Ďakujem mojim priateľom manželke Marike za podporu.