DANIEL BIDELNICA

Moje DNA obrazy ■ My DNA pictures

Knihu je možné zakúpiť na výstavách a akciách organizovaných autorom, prípadne na objednávku ■ The book can be purchased on exhibitions or events hosted by the author or can be delivered upon individual inquiry.

 POČET STRÁN / NUMBER OF PAGES 120
 VÄZBA / BINDINGbrožovaná / paperback
 ROZMER / DIMENSIONS240×300 mm
 HMOTNOSŤ / WEIGHT 
 ISBN9788082090294
 ROK VYDANIA / YEAR OF PUBLICATION 2022
 JAZYK / LANGUAGE slovenčina, angličtina / Slovak, English
 PREKLAD / TRANSLATION Beata Havelská
 VYDAVATEĽSTVO / PUBLISHER Foart

Dúfam, že môj pohľad na svet a myšlienky oslovia aj iných záujemcov o umenie, čo by pre mňa bolo potvrdením zmyslu mojej tvorby. V mojom portfóliu nájdete obrazy, tvorbu objektov a sôch, ale aj ich premaľbu, monumentálne realizácietvorbu úžitkovej grafiky na objednávku. O mojej tvorbe i jej vývoji, som prezradil viac aj pre viaceré médiá. Jedinečný pohľad na moju tvorbu ponúkajú moje publikácie Život pre umenie a najnovšia kniha MOJE DNA OBRAZY. Ak vás zaujímajú moje diela alebo spolupráca, rad vám poskytnem ďalšie informácie.

Počas svojho pôsobenia som mal tú česť spoznať množstvo ľudí, boli to výnimočné stretnutia, ktoré si chcem pamätať. Od roku 1984 som svoje diela predstavil na vyše 300 samostatných výstavách v galériách na Slovensku i v zahraničí. Ďakujem mojim priateľommanželke Marike za podporu.